Najświeższe informacje o naszych planach i wynikach, galerie z niezwykłymi zdjęciami z zawodów, kalendarz zaplanowanych startów, historia kariery Pawła, informacje na temat auta, którym startuje oraz informacje dla mediów – to tylko część tego, co znajdziecie pod tym adresem!

 

„Profesjonalne podejście do sportu, w który wraz z moim zespołem jestem tak mocno zaangażowany, sprawiło, że chcemy wyjść jeszcze bardziej naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców, partnerów, sponsorów i mediów. Teraz znalezienie najważniejszych informacji na temat mój, moich startów i wielu rzeczy, które są z nimi związane, będzie jeszcze szybsze i prostsze. Niniejsza strona ma uzupełniać się z mediami społecznościowymi, w których od dawna jesteśmy obecni i aktywni.

W tym miejscu będzie można znaleźć również gotowe informacje prasowe, zdjęcia do pobrania w dużych rozdzielczościach, a także informacje na temat naszych partnerów i sponsorów, czyli tych, którzy są z nami i pomagają nam w realizacji naszych kolejnych sportowych planów. Na tej stronie znajdziecie także różne formy kontaktu do mnie i mojego zespołu.

Zapraszam do kolejnych odwiedzin strony i śledzenia na bieżąco naszych dokonań!”

  Paweł Korpuliński