Paweł Korpuliński wziął udział w wielkim motoshow – jubileuszowej, 10 edycji VERVA Street Racing, która odbyła się na specjalnie przygotowanym na tę okazję torze w Gdyni. Swoje umiejętności zaprezentował przed tysiącami kibiców wraz z innymi mistrzami motorsportu.

To niewątpliwie bardzo dobry okres dla kierowcy z Warszawy. Dopiero co triumfował w rundzie Drift Open, która odbyła się na Autodromie Pomorze, a następnie zajął trzecie w zawodach z cyklu Mistrzostw Europy Drift Masters, a tu na dodatek trafiła się okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przed tłumami fanów motoryzacji i sportów motorowych w trakcie jednego z największych tego typu europejskich eventów. Korpuliński został zaproszony do udział w VERVA Street Racing i z tego zaproszenia skorzystał. Paweł wraz kilkoma innymi kierowcami zaprezentował efektowny pokaz driftingu. W tej samej imprezie uczestniczyło wielu innych mistrzów kierownicy, w tym Robert Kubica, który na specjalnie przygotowanym na tę okazję torze zaprezentował przejazdy bolidem Formuły 1.

Zobacz FILM z przejazdów drifterów na VSR.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Teraz przed Pawłem kolejne wielkie motorsportowe show. W najbliższą sobotę, 07 września, będzie uczestnikiem finałów legendarnej Gymkhany GRiD, która po raz pierwszy zagości w Polsce i odbędzie się na terenie PTAK Warsaw Expo.