Największy polski magazyn poświęcony sportom motorowym, czyli kwartalnik „Rally and Race”, objął oficjalny patronat nad startami Pawła Korpulińskiego w sezonie 2019.

 

Paweł od dawna był obecny na łamach „Rally and Race”. W numerze 24 kwartalnika ukazał się obszerny wywiad z nim (PRZECZYTAJ!). Artykuły przedstawiające sylwetkę Korpulińskiego publikowane były też w kilku innych wydaniach magazynu. O dokonaniach Pawła można było przeczytać także w wielu relacjach z zawodów, m.in. lig Drift Masters i Drift Open, prezentowanych na stronach wydawnictwa. Dzięki zawiązanej właśnie współpracy Paweł Korpuliński będzie jeszcze bardziej obecny w RALLY AND RACE.

  • Decyzja o związaniu się oficjalnym patronatem z Pawłem była podyktowana kilkoma ważnymi względami i dogłębnie przez nas przemyślana – podkreśla Tomasz Niejadlik, wydawca działu drifttingowego „Drift Magazyn” w RALLY AND RACE. – Szukaliśmy jak najlepszego ambasadora dla naszego wydawnictwa ze świata polskiego driftingu, któremu będziemy mogli pomóc w promocji i który też sam będzie nas swoimi działaniami promował. Chodzi o obopólną owocną współpracę. Paweł w odczuciu redaktora naczelnego magazynu, a także moim idealnie się do tego nadaje. To kierowca bardzo profesjonalnie podchodzący do swoich startów i wszystkiego, co jest z nimi związane. Dotyczy to choćby znakomitego przygotowania samochodu zarówno pod kątem technicznym, jak i wizualnym. Paweł jest zawodnikiem medialnym, a poza tym cieszącym się dużym uznaniem zarówno pośród kibiców, jak i w środowisku zawodników. Uzupełnieniem tego wszystkiego są znakomite wyniki osiągane zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Wydawnictwo posiada także blog motorsportowy pod adresem Rallyandrace.pl, który będzie ponadto publikował wszystkie informacje prasowe nt. Pawła Korpulińskiego i jego startów.

Drugim patronem medialnym naszego zawodnika w sezonie 2019 będzie portal motoryzacyjny JazdaMiejska.pl.